Ivančica Ivanec - Polet Tuhovec; 1:5

UTAKMICA NA VODENOM TERENU

10. KOLO 1. Županijska nogometna liga - seniori
10. KOLO - seniori Ivančice potopljeni sa 5:1 na domaćem terenu igrajući na kiši i potopljenom terenu... Trenutno na 3. mjestu u 1. Županijskoj nogometnoj ligi.

Seniori Ivančice Ivanec na domaćem terenu potopljeni u utakmici protiv Poleta iz Tuhovca. Igrajući na neprestanoj kiši i terenu koji je u drugom poluvremenu postao potpuno natopljenom vodom, seniori Poleta iz Tuhovca pobijedili su NK Ivančicu 5:1. Već u prvim minutama igre Polet je poveo jedanaestercem, zatim iz kornera za 2:0 i do kraja prvog polovremena seniori Poleta postigli su i treći pogodak. Kiša je neumorno padala, igrači su se doslovno kupali na terenu pri svakom padu, a lopta je u dodiru s igralištem bila potpuno usporena vodom  što je Ivančicu izbacilo iz takta, onemogućavajući tehnički superiornu igru na koju su navikli.

U drugom poluvremenu, Ivančica postiže pogodak, ali kiša je teren potpuno natoplila vodom do visine od 4-5 cm (pogledajte video snimke utakmice). Do kraja utakmice gosti su postigli još 2 pogotka i nepčekivan uspjeh. Navijači Ivančice u šoku, još uvijek ne vjeruju da su seniori Ivančice na domaćem terenu dobili 5 pogodaka u utakmici za koju se očekivalo da će pobijediti. Tim porazom Ivančica je trenutno na 3. mjestu u ligi sa ukupno 17 bodova.