Nk Ivančica - NK Drava (SĐ)

Uvjerljiva pobjeda seniora NK Ivančice 3:0

Prvo kolo 1.ŽNL – Seniori 18/19
Ivančica u prvom kolu prvenstva pobijedila Dravu (SĐ) i osvojila prva tri boda. Prema gol razlici, Ivančica se pozicionirala na treće mjesto u ligi.

Već u drugoj minuti utakmice Darko Jagić postiže pogodak i dovodi Ivančicu u vodstvo 1:0. U 36 postiže svoj drugi pogodak za 2:0, a Leon Gregur u 80-toj minuti postiže pogodak i vodi Ivančicu do pobjede rezultatom 3:0. Bila je to dobra utakmica u kojoj je žuti karton u 47 minuti dobio Leon Vuglač, a Leon Gregur žuti karton dobiva u 60 minuti utakmice.