Sezona 19/20

PROZIVKA i početak priprema prve ekipe NK Ivančice

4. NL Čakovec - Varaždin
NK Ivančica najavljuje početak priprema i prozivku seniorske ekipe.

Ivančica će početak priprema za proljetni dio prvenstva započeti prozivkom u nedjelju, 26. siječnja 2020. godine u klubu s početkom u 15:00 sati.

Da se podsjetimo, Seniori NK Ivančice jesenski dio prvenstva odigrali su vrlo dobro pod vodstvom Ivice Jagetića, zauzevši drugo mjesto na tablici 4. lige, sa osvojenih 27 bodova. Na prvom mjestu trenutno je Bednja iz Beletinca sa 33 boda, a na trećem Dinamo iz Palovca. Da će proljetni nastavak prvenstva biti vrlo napet i neizvjestan, vidjelo se u posljednjoj derbi utakmici 13. kola u kojem je Ivančica protiv Bednje odigrala neriješeno 1:1. U proljetnom dijelu prvenstva Ivančica nastavlja borbu za vrh tablice u istom sastavu što je dodatni pokazatelj zajedništva i timskog duha koji donosi sve više pobjeda.


POZVANI IGRAČI,  SENIORSKO – JUNIORSKA MOMČAD

 1. Andreić Emanuel
 2. Friščić Matija
 3. Vinceković Ivan
 4. Jagić Darko
 5. Vukman Neven
 6. Kostanjevec Alen
 7. Gregur Leon
 8. Jagić Tomislav
 9. Božak Dominik
 10. Ribić Dario
 11. Vrbanić Renato
 12. Kolarek Nikola
 13. Stolnik Niko
 14. Piskač Marget
 15. Vuglač Leon
 16. Žuliček Marko
 17. Hehet Antonio
 18. Martinčević Elvis
 19. Varga Patrik
 20. Kramar Patrik
 21. Hehet Mateo
 22. Zagorščak Toni (novi u sastavu, prelazak iz NK Varaždin)

PLANIRANI POČETAK NATJECANJA 4. NL ČK-VŽ:
07/08.03.2020. – 31.05.2020. – 13. kola

Popis pripremnih utakmica biti će objavljen do kraja siječnja. U sklopu priprema planira se odigrati do 6 pripremnih utakmica.NK Ivančica Ivanec

NK Ivančica Ivanec je klub čiji temelji sežu od davne 1934. godine. Vrijednosti koje promičemo jesu fizička aktivnost i zdravlje koje postižemo u kontinuiranom radu s djecom i mladima. Danas u svojem trenažnom i igračkom procesu NK Ivančica konstantno ima oko 300 aktivnih igrača, od najmlađih početnika do najstarijih veterana. NK Ivančica je vrlo perspektivna sredina zadovoljnih igrača, roditelja i brojnih simpatizera čija budućnost je osigurana kvalitetnim vodstvom i brigom za sudionike.


Kontaktirajte nas

+385 98 200 744