četvrtak, 30.01.2020. u 19:00 sati

Poziv na roditeljski sastanak i predavanje: Trokut suradnje u sportu – roditelj, trener i sportaš

Matej Fiškuš, sportski psiholog
Besplatno stručno predavanje sportskog psihologa za roditelje i trenere. Četvrtak, 30.01.2020., amfiteatar; 19:00 sati.

Poštovani roditelji, cijenjeni treneri,

pozivamo vas na predavanje koje će sportski psiholog, Matej Fiškuš, održati u četvrtak, 30.01.2020. u amfiteatru Srednje škole Ivanec s početkom u 19:00 sati. Ovo je prilika za sve roditelje djece sportaša i trenere da iz prve ruke, besplatno, dobiju stručnu podršku koja je neophodna za pravilan psihološki razvoj i napredak djece sportaša.

Tema predavanja: Trokut suradnje u sportu – roditelj, trener i sportaš.

U predavanju će se dobiti odgovor na ova i još mnoga druga pitanja:

1. Zašto je važan usklađen odnos između roditelja, trenera i sportaša?
  2. Kakve posljedice ima pojedini stil roditeljstva na mentalni sklop

sportaša?

1. Koje se dobno-razvojne specifičnosti psihičkog razvoja sportaša?

Na predavanje su pozvani treneri i roditelji sportaša iz svih ivanečkih klubova.

Malo o voditelju  predavanja/radionica

Matej Fiškuš, sportski psiholog

– Radno iskustvo u radu sa sportašima – od 2014. godine
– Iskustvo u radu sa sportašima: tenis, stolni tenis, streljaštvo, ritmička gimnastika,